MR
Medezeggenschapsraad (MR) Goes 

  Locatie   Naam Functie  Email 
 OP  GLLB  Piet Smallegange  secr. MR/lid GMR  p.smallegange@pontes.nl
 OP  GLLB  Rick Hutjens  lid MR          r.hutjens@pontes.nl
 OOP  GLLB  Edwin Breen  lid MR  e.breen@pontes.nl
 OP  GLLO  A.G.A. van der
 Goore
 lid MR  a.van.der.goore@pontes.nl
 OP  GLLO  J.J. van Maldegem  lid MR  j.van.maldegem@pontes.nl
 OP  GLLO  Rob Janssen  lid MR/
 secr. GMR    
 r.janssen@pontes.nl
 OP  GLLO  Annelies Wemmer  voorz. MR/lid
 GMR
 a.wemmer@pontes.nl
 OOP  GLLO    Adri de Kraker  lid MR/GMR  a.de.kraker@pontes.nl
 ouder  GLLB    P.Liplijn  lid  peterliplijn@zeelandnet.nl
 ouder  GLLO  Lèon van Drielen  lid  lwvan3len@live.nl
 ouder  GLLO  P. van Troost  lid  hoost25@xs4all.nl
 ouder  GLLO  Virginie Gmelich
 Meijling
 lid  virginie@zeelandnet.nl
 leerling  GLLB  vacature  lid  
 leerling  GLLO  Jaap de Vos  lid  j.de.vos_5387@pontes.nl
 leerling     GLLO  Laura
 Remmerswaal
 lid  l.remmerswaal_5980@pontes.nl 
 leerling  GLLO  vacature  lid  



Medezeggenschapsraad (MR) Zierikzee

Namens het personeel: 

Email

Dhr. R.E.R.Haze - Voorzitter 

r.haze@pontes.nl

Dhr. J.H.M.M.van de Wassenberg - Secr.   

j.van.de.wassenberg@pontes.nl

Dhr. J. Schreinemacher

j.schreinemacher@pontes.nl

Mevr. J. Schwantje

j.schwantje@pontes.nl     

   

Namens de ouders:

Dhr. P. Holm 

pholm_v227794@pieterzeeman.nl

Dhr. P. de Haas

oib@zeelandnet.nl


Namens de leerlingen:

Amber van den Nieuwendijk 

amber.avb@outlook.com 

Julius Bremer 

pon115157@pontes.nl 



Pontes algemeen
 
 
     ©2011 Pontes - Alle rechten voorbehouden | Inloggen